Fly Birdie - Flappy Bird Flyer

Fly Birdie - Flappy Bird Flyer 1.0

Bardzo łatwa gra w stylu Flappy Bird

Fly Birdie - Flappy Bird Flyer to gra zręcznościowa wzorowana oczywiście na niezwykle popularnej grze Flappy Bird. Tak jak w oryginale, sterujemy w niej lotem małego ptaszka. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwa rozgrywka
  • Porównywanie wyników ze znajomymi

Wady

  • Nudna grafika
  • Słaba grywalność

Niezły
5

Fly Birdie - Flappy Bird Flyer to gra zręcznościowa wzorowana oczywiście na niezwykle popularnej grze Flappy Bird. Tak jak w oryginale, sterujemy w niej lotem małego ptaszka.

Leć ptaszku, leć!

Rozgrywka w grze Fly Birdie jest zupełnie taka sama, jak we Flappy Bird. Naszym zadaniem jest lecieć jak najdalej się da, omijając przeszkody. Za każdą ominiętą przeszkodę dostajemy punkt. Chodzi o to, aby zebrać ich jak najwięcej, a przynajmniej więcej niż inni gracze i nasi znajomi z Facebooka.

Wysokie loty

Gra Fly Birdie - Flappy Bird Flyer wybacza o wiele więcej naszych błędów. Poziom trudności na początku jest o wiele niższy. Odstępy między pionowymi rurami, jakie stoją nam na przeszkodzie, są o wiele większe, więc łatwiej jest nam przez nie przefrunąć. Dodatkowo, za każdym razem mamy do wykorzystania trzy życia. Dodatkowe życia możemy dokupić, jeśli jesteśmy tak bardzo zmotywowani, aby pobić nasz rekord.

Sterowanie w Fly Birdie - Flappy Bird Flyer

Dziwne efekty

Grafika w grze Fly Birdie - Flappy Bird Flyer< nie ma tego uroku, co we Flappy Bird. Grafika w tle jest nudna, a animacja ptaszka tragiczna. Z niewytłumaczalnych przyczyn niebo znajduje się nad i pod drzewami. Bardzo to jest dziwne.

Słaba kopia

Fly Birdie - Flappy Bird Flyer spodobać się może tylko tym, dla których Flappy Bird był zbyt trudną grą. To jedyna zaleta Fly Birdie. Cała reszta gry prezentuje się bardzo słabo.

Fly Birdie - Flappy Bird Flyer

Download

Fly Birdie - Flappy Bird Flyer 1.0